Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Marcus Hadera Madsen (S) D(5+6 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Langs Banen 11
  • 9490 Pandrup
  • 20926228

  • Skole: Jetsmarkskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-15 08:14:53

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 327
Isabel Hadera Madsen (S) E(3+4 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Langsbanen 11
  • 9490 Pandrup
  • kristianmadsen81@hotmail.com
  • 20926228

  • Skole: Skolecenter jetsmark
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Marie Mejlvang (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Rønne Privatskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:44

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Alexander Marker (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:21

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Arthur Elleby (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:24

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Samuel Vibert (S) E(3+4 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:28

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Patrick Hansen (S) E(3+4 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:31

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Mejse Bernberg (S) E(3+4 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • XXX
  • 1234 XX
  • fyr.mejlvang@gmail.com
  • 20152590

  • Skole: Rønne Privatskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Johanna Westh (S) D(5+6 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:36

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Aslak Jensen (S) D(5+6 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Hans Rømer Skolen
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:39

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Kasper Kristensen (S) D(5+6 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Rønne Privatskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:41

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Nikolaj Mejlvang (S) D(5+6 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Rønne Privatskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:44

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Gabriel Smidemann (S) C(7+8 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Søndermarkskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:50

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Oscar Engkær (S) C(7+8 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:52

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Mikkel Mejlvang (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • XXX
  • 1234 XX
  • fyr.mejlvang@gmail.com
  • 20152590

  • Skole: Rønne Privatskole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Majken Legarth (F) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:57

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Nanna Elleby (F) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Steffen Hansen (L) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:02

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Claus Marker (L) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:05

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Peter Larsen (L) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:07

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Fyr Mejlvang (L) Bornholm
Matt Han (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Lodsvej 81
  • 2650 Hvidovre
  • matt@han.dk
  • 42706868

  • Skole: Hvidovre Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1093
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:48:49
Marianne Majvang (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Pederstrupvej 24
  • 5210 Odense NV
  • majvang@hotmail.com
  • 28143551

  • Skole: Frem
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:44:38

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 303
Niels Sandmann (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Pederstrupvej 24
  • 5210 Odense NV
  • 61663541

  • Skole: Frem
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:44:38

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 303
Villads Sandmann (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Pederstrupvej 24
  • 5210 Odense NV
  • niels.sandmann@gmail.com
  • 61663541

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
Kristian Melholdt (S) D(5+6 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Kløvervej 47
  • 6100 Haderslev
  • morten.melholdt@gmail.com
  • 24424126

  • Skole: Erlev Skole - afd. Buegade
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:14:27
Marius Bøss Sørensen (S) C(7+8 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • V. Børstingvej 20
  • 7800 Skive
  • mariusvbs@gmail.com
  • 42582402

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1289
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:38:36

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 300
Signe Sofie Bøss Sørensen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • V. Børstingvej 20
  • 7800 Skive
  • mail@signesofie.dk
  • 42492304

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1381
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:38:36

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Simon Bjerre (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rosenkrantzvej 17
  • 8543 Hornslet
  • 61953402

    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:02:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 298
Noah Emilius Richter-Bjerre (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rosenkrantzvej 17
  • 8543 Hornslet
  • simonrbjerre@gmail.com
  • 61953402

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1150
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:02:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Artem Reyzvikh (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Søndermarken 2
  • 8850 Bjerringbro
  • selpu_lugansk@ukr.net
  • 50187793

  • Skole: Bøgeskovskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:37:09
Philip Holme (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Søndergade 114
  • 8620 Kjellerup
  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:33:28

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 295
Jesper Holme (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Søndergade 114
  • 8620 Kjellerup
  • jesper@holme.biz
  • 23699650

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:33:28

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Michael Ehrenreich (L) Århus
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:02:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 293
Simon Ehrenreich (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Præstevangen 30
  • 8382 Hinnerup
  • simon@voldum.com
  • 40966046

  • Skole: Hinnerup Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1833
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:02:10

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Bjarne Veiergang (F) København
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-15 08:15:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 291
Oscar Veiergang (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Peblinge Dossering 36 st
  • 2200 København N
  • oscarveiergang@gmail.com
  • 22685671

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1043
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-15 08:15:14

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Christian Ringsmose (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Engvej 66
  • 5230 Odense M
  • christianringsmose@gmail.com
  • 61451989

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1623
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 15:08:09
Oliver Grensteen (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Mågevej 14
  • 8600 Silkeborg
  • s.grensteen@hotmail.com
  • 31211052

  • Skole: Midtjysk Skakskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-12 09:52:13
Stine Winther Jørgensen (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Rørsangervej 6
  • 5210 Odense NV
  • 53637217

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 12:44:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 287
Viktor Bailey Winther Jepsen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Rørsangervej 6
  • 5210 Odense NV
  • stinewjorgensen@hotmail.com
  • 53637217

  • Skole: Individuel medlem
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 12:44:42

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Oskar Fiellau (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Hunderupvej 52
  • 5000 Odense
  • sine.aa@gmail.com
  • 22549932

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-11 09:43:23
Steen Henriksen (L) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • Skole: FREM
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 08:25:29

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 284
Mie Jacobsen (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • mie@castlib.dk
  • 31906387

Linus Jacobsen (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-11 07:33:04

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 281
Elias Jacobsen (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-11 07:33:04

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 281
Jonathan Jacobsen (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • jonathan@castlib.dk
  • 41576387

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1777
Jesper Møller Andersen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Roses Vej 1
  • 7000 Fredericia
  • jma@bramidan.dk
  • 41390910

  • Skole: Fredericia Realskole
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 22:54:56

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 279
Emil Møller Andersen (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Roses Vej 1
  • 7000 Fredericia
  • jesper__moller@hotmail.com
  • 41390910

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 22:54:56

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Max Moloney (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Noerregade 1
  • 5970 aeroeskoebing
  • maxmoloney41@gmail.com
  • 21394569

  • Skole: Nørre Aaby Skole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1100
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 21:38:00