Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Emil Julius Skov Andersen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Mosevangen 46
  • 8700 Horsens
  • jsa_84@live.dk
  • 60158444

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 07:54:46

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Ali Rana (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Nellikevænget 13
  • 2625 Vallensbæk
  • rahail.rana@gmail.com
  • 30777749

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 973
  • Kommentar
    Ali Rana kom på en 3 plads til 2019 Københavnsmesterskab i København oktober 2019.
  • Betalt online d. 2019-11-07 11:53:02
Villads Tolstrup (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Forhåbningsholms Alle 9a, 2tv
  • 1904 Frederiksberg C
  • 20764819

  • Skole: Skolen Ved Søerne
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 13:25:15

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 183
kalle harmborg-steinfath (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • aarestrupsvej 3
  • 5230 odense m
  • ellen.hamborg-petersen@rsyd.dk
  • 26802630

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 19:26:52
Ludvig Skælbæk (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fuglekildevej 15
  • 5690 Tommerup
  • clol@tietgen.dk
  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 959
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:20:27
Konrad Breinholt Sørensen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Borgergade 24
  • 2440 Aabybro
  • 22663770

  • Skole: Skolecenter Jetsmark - afd. Kaas
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-08 20:27:30

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 212
Arvin Azizi (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Hybenvej 27 st th
  • 8700 Horsens
  • samana-ch@hotmail.com
  • 50406321

  • Skole: Stensballeskolen
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-09 17:39:17
Thea Herborn (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • Mosevej 9
  • 2635 Ishøj
  • marie81@gmail.com
  • 28903700

  • Skole: Rudersdal Lilleskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 773
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 07:42:07

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 235
Kristian A. Kähler Hagstrøm (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Platanhaven 7
  • 5500 Middelfart
  • snoevsen@hotmail.dk
  • 50523694

  • Skole: Strib Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 09:47:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 244
Marcus Kloster (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Mursejlervej 8
  • 8660 Skanderborg
  • berring@rasmussen.mail.dk
  • 61725979

  • Skole: Niels Ebbesen Skolen
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-10 13:59:56