Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Liva Buddha Jensen (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Buevej 8
  • 8700 Horsens
  • liva1921@horsens-skoler.dk
  • 42224196

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1149
  • Kommentar
    Jeg er allergisk over for rå tomater.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 19:04:51

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Anton Breinholt Hoffmann (S) E(3+4 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Perikumvej 4
  • 9440 Aabybro
  • 25209090

  • Skole: Skolecenter Jetsmark - afd. Kaas
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
  • Betalt online d. 2019-11-04 07:20:25

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 110
August Hansen (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Svanevej 2
  • 7000 Fredericia
  • 60891120

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 09:09:57

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 114
Klara Lund Nim (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderdalen 8
  • 5260 Odense S
  • tnim@me.com
  • 22164540

  • Skole: Skt. Klemensskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:24:21
Albert Scheibye (S) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Nansensgade 43
  • 1366 København K
  • s_scheibye@hotmail.com
  • 24600222

  • Skole: N. Zahles Gymnasieskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Oliver Käehne Snedker (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • d.snedker@gmail.com
  • 23327256

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 07:06:35
Emil macholm nielsen (S) E(3+4 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Bakkevaj 7
  • 6100 Haderslev
  • kamille.dk@jubii.dk
  • 81714064

  • Skole: Fællesskolen Hammelev-Sct. Severin - afd. Sct. Severin
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
Johan Caspers (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Kjeldsensgade 24
  • 8700 Horsens
  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 19:42:16

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 152
Leia Andries (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • magda@dadlnet.dk
  • 25725350

  • Skole: Østre Skole, Middelfart
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1176
Anna Sofie Li (S) E(3+4 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Plantagevej 5
  • 2680 Solrød Strand
  • nl3436@gmail.com
  • 27894107

  • Skole: Køge Private Realskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 00:39:33

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Mallie Stage-Steffensen (S) E(3+4 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Ahornvej 3
  • 4623 Lille Skensved
  • Skole: Køge Private Realskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-06 15:07:58

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 167
Pavan Venkatraman (S) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Collinsgade 4,2
  • 2100 København
  • pm@leapcraft.dk
  • Skole: Øbro Skakskole / Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 08:28:21
Marcel Zygmanski (S) E(3+4 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Bethaniagade 3B
  • 8620 Kjellerup
  • zabazyga@gmail.com
  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 22:00:13

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 191
Julius Bøgebjerg Gregersen (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skalbjergvej 16
  • 5230 Odense M
  • dortegregersen6@gmail.com
  • 28599269

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
Asger Engrob Knudsen (S) E(3+4 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Ribe Landevej 17
  • 6100 Haderslev
  • jdk@km.dk
  • 40569425

  • Skole: Fællesskolen Hammelev-Sct. Severin - afd. Sct. Severin
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-08 06:08:17

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Gustav Biel (S) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Willemoesgade 34 4. tv.
  • 2100 København Ø
  • andersbiel@hotmail.com
  • 31140770

  • Skole: Sankt Annæ Gymnasium
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1077
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 08:29:22

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Tobias Wester Juul-Madsen (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Estrupvej 44
  • 8543 Hornslet
  • teamwester@hotmail.com
  • 40972538

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:32:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Emil Lindahl (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Finlandsvej 41
  • 5500 Middelfart
  • 51905675

  • Skole: Østre Skole, Middelfart
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-08 19:53:23

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 208
Holger Breinholt Sørensen (S) E(3+4 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Borgergade 24
  • 9440 Aabybro
  • 78christinabs@gmail.com
  • 22663770

  • Skole: Skolecenter Jetsmark - afd. Kaas
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Peter Vedel (S) E(3+4 kl.) Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • Uglevej 23, 2. t.h.
  • 2400 København NV
  • henriettevedel@gmail.com
  • 31744449

  • Skole: Rudersdal Lilleskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 997
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-09 09:49:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Peter Holst (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eyvinds Allé 18
  • 5250 Odense SV
  • kurtholst@hotmail.com
  • 24593762

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Sara Trier (A) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Gyngemose Parkvej 10, 6. th
  • 2860 Søborg
  • S@raTrier.dk
  • Skole: Stengård skole
  • Fødselsår: 2010
  • Rating: 704
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-09 12:32:51

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 223
Oliver Hviid Larsen (S) E(3+4 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Munkeageren 21
  • 4600 Køge
  • carstenhviid@hotmail.com
  • 41627995

  • Skole: Køge Private Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 05:58:46

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Divyasri Vasanth (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • vasanth.me@gmail.com
  • 31101030

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:50

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
David Ionut Mutu Donos (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • sori0045@edu.isbillund.com
  • 11111111

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Tilvalg fredag til søndag
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Elli-Sofie Munkegaard (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Hindsløkken 40a
  • 5690 Tommerup
  • susanne_mika@hotmail.com
  • 28781300

  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-10 20:48:06
Mikolaj Oliver Nogalski (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 billund
  • Skole: ISB
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:38

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Bertram Bilde Hansen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Søndermarken 7
  • 5210 Odense NV
  • mads.bilde.Svendsen@skolekom.dk
  • 28216182

  • Skole: Paarup Skole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
Bastian Rynkjøb (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Gl. Køge Landevej 257a, st. -3
  • 2650 Hvidovre
  • kr@akait.dk
  • 31428571

  • Skole: Langhøjskolen / Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-14 13:15:34

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Viktor Bailey Winther Jepsen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Rørsangervej 6
  • 5210 Odense NV
  • stinewjorgensen@hotmail.com
  • 53637217

  • Skole: Individuel medlem
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 12:44:42

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Anker Müller (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Valdemarsgade 45, 5.sal
  • 1665 København V
  • 31487676

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1172
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:55:40

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 31
Frida Bjerregaard Hagen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Borgmester Godskesens Plads 5, 1.tv.
  • 2000 Frederiksberg
  • andreasskyttehagen@gmail.com
  • 26719581

  • Skole: Individuelt medlem
  • Fødselsår: 2014
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 943
  • Kommentar
    Der er valgt overnatning i klasselokale, men vi har sendt mail vedrørende om det er ok Frida (5 år) sover i dobbeltværelse sammen med forældrene mod, at vi til gengæld betaler de 75 kr.
Leonard Samoilenko (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Damagervej 18, 2 tv
  • 2450 København SV
  • liudmila.samoilenko@gmail.com
  • 50405629

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1050
  • Kommentar
    Jeg vil være meget glad til at opdatere til dobbeltværelse, hvis det er muligt.
    Tilvalg fredag til søndag
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:21:40

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Philip Holme (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Søndergade 114
  • 8620 Kjellerup
  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:33:28

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 295
Villads Sandmann (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Pederstrupvej 24
  • 5210 Odense NV
  • niels.sandmann@gmail.com
  • 61663541

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
August Jalving (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Vodroffsvej 28, 2. tv.
  • 1900 Frederiksberg C
  • martin@mlid.dk
  • 26802624

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1061
  • Betalt online d. 2019-10-27 21:15:17
Sixten Storm Waage (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Limfjordsvej 18
  • 2720 Vanløse
  • jacobwaage@oestrelandsret.dk
  • 20347043

  • Skole: N. Zahles Gymnasieskole
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-10-28 14:20:27
Mathias Tychsen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Rødtjørnevej 10
  • 7000 Fredericia
  • jt@tychsen-transport.dk
  • 20144578

  • Skole: Fredericia Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Arthur Elleby (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:24

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Alexander Marker (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:21

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Marie Mejlvang (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Rønne Privatskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:44

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Oskar Petersen Lennards (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Sankelmarksvej 40
  • 8600 Silkeborg
  • Skole: Midtjysk Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:07:08

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 73
Magnus Fink Weis (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Krekærlunds Alle 30
  • 8340 Malling
  • pfink1976@gmail.com
  • 61272990

  • Skole: Malling Skole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 15:59:29

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Sofus Skov (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fuglekildevej 13
  • 5690 Tommerup
  • sveske007@gmail.com
  • 51943141

  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-04 15:53:37
Robert Skytte (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • skytte@prof.dk
  • 50556050

  • Skole: Skåde Skole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
Ludvig Mætzke Tandrup (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Egeskovvej 81
  • 7000 Fredericia
  • ludvig@maetzke-tandrup.dk
  • 51231330

  • Skole: Fredericia Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 21:21:12

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Elin Wu (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Ellemosevej 35
  • 2900 Hellerup
  • jian_dfh@hotmail.com
  • 42788282

  • Skole: Nørrebro Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Rating
  • Betalt online d. 2019-11-05 18:47:18
Christian Bjørn Norup Rasmussen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Strandvangsvej 11b
  • 2650 Hvidovre
  • tinenorup@hotmail.com
  • 27508775

  • Skole: Langhøjskolen, Hvidovre
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Kommentar
    Er i tvivl om ovenstående (kval, gruppe, rating). Christian går i 2.b og vandt 1. pladsen til skakmesterskaberne i Hvidovre slut oktober i år.
Clara Bjørn Norup Rasmussen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Strandvangsvej 11b
  • 2650 Hvidovre
  • 27508775

  • Skole: Langhøjskolen, Hvidovre
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Kommentar
    Er i tvivl om ovenstående oplysninger (kval, rating). Clara vandt 1. pladsen i skakmesterskaberne i Hvidovre sidst i oktober i år.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 20:42:15

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 154
Christian Kiilerich Andresen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eddavænget 5
  • 5210 Odense
  • jk@sdu.dk
  • 51427177

  • Skole: Sct. Albani Skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:26:20