Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Ture Jungberg Nielsen (S) C(7+8 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Egholmsvej 19
  • 9520 Skørping
  • ibenoglasse@gmail.com
  • 22799206

  • Skole: Aalborg Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1794
  • Betalt online d. 2019-11-02 21:23:55
Esben Elstrøm (S) C(7+8 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Moltkesvej 14
  • 9000 Aalborg
  • kimelstrom@gmail.com
  • 23701612

  • Skole: Aalborg Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 15:05:20

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Daniel Tuk Hartsø Jarlskov (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Svanedammen 13
  • 2605 Brøndby
  • Lasse@jarlskov.dk
  • 28270313

  • Skole: Nørrebro Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1770
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 19:03:42

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Victor christopher brunbjerg Nielsen (S) C(7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Stentoften 17
  • 7100 Vejle
  • victorgrundet@icloud.com
  • 30397570

  • Skole: Hældagerskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:51:51
Magnus Käehne Snedker (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • d.snedker@gmail.com
  • 23327256

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 07:08:21
Bastian Kehrer (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Baggers Alle 73
  • 5250 Odense Sv
  • michala@mail.dk
  • 29632852

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1247
  • Betalt online d. 2019-11-05 18:28:20
Alf Andries (S) C(7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • 25725350

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1530
  • Betalt online d. 2019-11-05 22:16:17

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 158
Mikkel Vinh Løftgaard (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Nils Erlings Allé 32
  • 5250 Odense SV
  • hl@kjv.dk
  • 20667733

  • Skole: Læseforeningen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1643
  • Betalt online d. 2019-11-06 14:02:42
Frederikke Amalie Meyer Eriksen (S) C(7+8 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Sverrigsvej 4
  • 8800 Viborg
  • meyereriksen@live.dk
  • 20858802

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 15:43:43

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Emilia Venø Piil (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Lisesmindevej 10
  • 5230 Odense M
  • dorthevnoe@storm-denmark.dk
  • 27109890

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-07 13:11:00
Andrea Kongskov (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Engskovhaven 22
  • 8541 Skødstrup
  • andreakongskov@gmail.com
  • 30298796

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1352
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 17:24:59
Paulius Meskenas (S) C(7+8 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Kalkbrudsvej 3A
  • 4640 Faxe
  • virginijames@gmail.com
  • 42782460

  • Skole: Køge Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 2013
Clara Heiberg (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • 8 Paaskestræde
  • 5000 Odense C
  • clar3744@elevgr.dk
  • 22238744

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1352
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 09:40:38
Maja Ory-Hviid (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Vejlebrovej 176, 1. Tv.
  • 2635 Ishøj
  • dannyhviid@hotmail.com
  • 60654969

  • Skole: Ishøj Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 11:09:42

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Camilla Heiberg (F) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Paaskestræde 8
  • 5000 Odense c
  • camilla.heiberg@yahoo.com
  • 30201606

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1352
  • Betalt online d. 2019-11-10 14:33:57
Aksel Kürstein Kjellberg (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Søndre Kystagervej 15
  • 2650 Hvidovre
  • piak@vive.dk
  • 51863027

  • Skole: Langhøjskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 17:05:55
Jonathan Jacobsen (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • jonathan@castlib.dk
  • 41576387

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1777
Elias Jacobsen (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-11 07:33:04

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 281
Oskar Fiellau (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Hunderupvej 52
  • 5000 Odense
  • sine.aa@gmail.com
  • 22549932

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-11 09:43:23
Oscar Veiergang (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Peblinge Dossering 36 st
  • 2200 København N
  • oscarveiergang@gmail.com
  • 22685671

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1043
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-15 08:15:14

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Simon Ehrenreich (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Præstevangen 30
  • 8382 Hinnerup
  • simon@voldum.com
  • 40966046

  • Skole: Hinnerup Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1833
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:02:10

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Artem Reyzvikh (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Søndermarken 2
  • 8850 Bjerringbro
  • selpu_lugansk@ukr.net
  • 50187793

  • Skole: Bøgeskovskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:37:09
Marius Bøss Sørensen (S) C(7+8 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • V. Børstingvej 20
  • 7800 Skive
  • mariusvbs@gmail.com
  • 42582402

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1289
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:38:36

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 300
Matt Han (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Lodsvej 81
  • 2650 Hvidovre
  • matt@han.dk
  • 42706868

  • Skole: Hvidovre Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1093
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:48:49
Oscar Engkær (S) C(7+8 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:52

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Gabriel Smidemann (S) C(7+8 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Søndermarkskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:50

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 314
Philip Uhre Knudsen (S) D(5+6 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rønne Alle 85
  • 8600 Silkeborg
  • Kentuhreknudsen@hotmail.com
  • 21964640

  • Skole: Midtjysk Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1743
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-21 11:42:22

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Jeppe Hald Falkesgaard (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Brønshøj Kirkevej 53, st
  • 2700 Brønshøj
  • jeppehaldfalkesgaard@gmail.com
  • 61695200

  • Skole: Brønshøj Skole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1957
Marcus Wahler Halberg (S) D(5+6 kl.) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • 11111111

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:24

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Noah Fræmohs (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Willemoesgade 17, 3. th
  • 2100 København
  • 11111111

  • Skole: Langelinieskolen / Øbro Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Noah har laktoseintolerance
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-26 14:38:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 22
Noa Sinding (A) D(5+6 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • aksel sørensens vej 6
  • 8543 hornslet
  • 60890533

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1397
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 11:42:58

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 40
Aske Roland Riisgaard (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Solsortvej 31
  • 2000 Frederiksberg
  • pernille.riisgaard@gmail.com
  • 26712152

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-10-27 20:33:22
Karl Emil Elmer Nielsen-Refs (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Markmandsgade 2, 2.th.
  • 2300 Kbh.S.
  • karlemilelmer@icloud.com
  • 31680333

  • Skole: Amager Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1640
  • Kommentar
    Rating anført er hurtig rating (alm. rating: 1531)
  • Betalt online d. 2019-10-29 08:09:25

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 56
Kristian Burgaard (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Goldschmidtsvænget 7
  • 5230 Odense M
  • kristianburgaard@gmail.com
  • 53782504

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1446
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-30 19:31:59

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 68
Mathias Wallin Nielsen (S) D(5+6 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Bækkevej 37, Harridslev
  • 8930 Randers NØ
  • karina.d.nielsen@hotmail.com
  • 51764605

  • Skole: Randers Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1174
  • Kommentar
    Da Mathias har diabetes 1 skal han måles om natten, derfor vil vi gerne sættes på venteliste til et dobbeltværelse i tilfælde af at nogen skulle springe fra.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:54:03

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
William Pihl (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Runebergs Alle 17
  • 2860 Søborg
  • fpihl1974@gmail.com
  • 28904554

  • Skole: Søborg Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1508
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 10:01:46
Max Sønnichsen (S) D(5+6 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Kiderisvej 6
  • 7400 Herning
  • max@soennichsen.biz
  • 93907191

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-03 15:51:13

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 99
Robert Gramkow Sveistrup (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Bispebjerg Bakke 22F, 3.
  • 2400 København NV
  • karengramkow@yahoo.dk
  • 28973542

  • Skole: Nørrebro Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 19:15:54
Cheyenne Nielsen (S) D(5+6 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Thrigesvej 13a. 2th
  • 7400 Herning
  • hdsjn@hotmail.com
  • 23912964

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Tåler ikke rå tomater
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 10:02:38
Oskar Breiholt Hoffmann (S) D(5+6 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Perikumvej 4
  • 9440 Aabybro
  • tobias@gemidan.dk
  • 25209090

  • Skole: Skolecenter Jetsmark - afd. Kaas
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1255
Tobias Kaldal Simonsen (S) D(5+6 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Blomstertoften 185
  • 7400 Herning
  • anjasimonsen@live.dk
  • 40901354

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 10:28:05

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Oliver Holm (S) D(5+6 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Naffet 28b, 3. th
  • 6100 Haderslev
  • nikki_holm@hotmail.com
  • 60746201

  • Skole: Fællesskolen Hammelev-Sct. Severin - afd. Sct. Severin
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 17:37:44

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 125
Katrine Dalsgaard (S) D(5+6 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Kjeldbjergvej 42
  • 7800 Skive
  • 965138@gmail.com
  • 40463899

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 18:34:49

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Bertram Wester (S) D(5+6 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Grønnevej 54
  • 4600 Køge
  • sara.l.wester@gmail.com
  • 29727829

  • Skole: Køge Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1182
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:25:54
Nicholas Voldsgaard (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Ildfuglevænget 238
  • 5260 Odense S
  • linevoldsgaard@hotmail.com
  • 21605665

  • Skole: Individuelt medlem
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 11:31:30
Maja Merete Nielsen (S) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Kastanien 8 st th
  • 7120 Vejle Ø
  • r.m.c@live.dk
  • 60630702

  • Skole: Hældagerskolen
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 15:01:01

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Naya Steensig (S) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderbrogade 95A 1.
  • 8700 Horsens
  • steensig82@hotmail.com
  • 31616100

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1300
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:09:26

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Mathias Skow (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eyvinds Allé 12
  • 5250 Odense
  • jbs@rikkesege.dk
  • 23808033

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1002
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:11:47

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Albert Mechlenburg Møller (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Præstevænget 5
  • 5871 Frørup
  • afm@km.dk
  • 51791093

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1781
  • Betalt online d. 2019-11-07 19:43:01
Sofus Bøgebjerg Gregersen (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skalbjergvej 16
  • 5230 Odense M
  • 28599269

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-07 23:50:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 194