Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Anders Hagstrøm (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Platanhaven 7
  • 5500 Middelfart
  • anders@gallovini.dk
  • 50523694

  • Skole: Strib Skoleskak
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 09:47:42

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Danny Ory-Hviid (F) København
    Info omkring tilmeldte
  • Vejlebrovej 176, 1. Tv.
  • 2635 Ishøj
  • 60654969

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 11:09:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 247
Pia Nørgaard >Nielsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Hængebøgen 42
  • 8620 Kjellerup
  • pia.n.nielsen@gmail.com
  • 60899094

  • Skole: Kjellerup Skoleskak
Bjarke Jørgensen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Hængebøgen 42
  • 8620 Kjellerup
  • bjajrg@gmail.com
  • 27282525

  • Skole: Kjellerup Skoleskak
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 12:02:04

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 249
Britta Schultz Svenningsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Bjerregårdsvej 3, Vridsted
  • 7800 Skive
  • 29248231

  • Skole: Vestfjends Skoleskak
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 15:21:55

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 254
Heidi Lauritzen (F) København
    Info omkring tilmeldte
  • Strandholms Alle 8
  • 2650 Hvidovre
  • 30481069

  • Betalt online d. 2019-11-10 18:14:13

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 264
Martin Wehding (F) København
    Info omkring tilmeldte
  • Portlandsvej 41
  • 2300 København S
  • 50501718

  • Betalt manuelt d. 2019-11-12 07:58:19

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 268
Jacob Frølund (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Betalt online d. 2019-11-10 20:13:33

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 271
Mads Bilde Svendsen (L) Fyn
  • Betalt online d. 2019-11-10 20:50:24

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 274
Charlotte Svendsen (A) Fyn
  • Betalt online d. 2019-11-10 20:50:24

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 274
Jesper Møller Andersen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Roses Vej 1
  • 7000 Fredericia
  • jma@bramidan.dk
  • 41390910

  • Skole: Fredericia Realskole
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 22:54:56

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 279
Mie Jacobsen (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • mie@castlib.dk
  • 31906387

Steen Henriksen (L) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • Skole: FREM
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 08:25:29

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 284
Stine Winther Jørgensen (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Rørsangervej 6
  • 5210 Odense NV
  • 53637217

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 12:44:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 287
Bjarne Veiergang (F) København
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-15 08:15:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 291
Michael Ehrenreich (L) Århus
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:02:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 293
Jesper Holme (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Søndergade 114
  • 8620 Kjellerup
  • jesper@holme.biz
  • 23699650

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:33:28

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Simon Bjerre (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rosenkrantzvej 17
  • 8543 Hornslet
  • 61953402

    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:02:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 298
Niels Sandmann (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Pederstrupvej 24
  • 5210 Odense NV
  • 61663541

  • Skole: Frem
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:44:38

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 303
Marianne Majvang (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Pederstrupvej 24
  • 5210 Odense NV
  • majvang@hotmail.com
  • 28143551

  • Skole: Frem
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:44:38

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 303
Fyr Mejlvang (L) Bornholm
Peter Larsen (L) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:07

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Claus Marker (L) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:05

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Steffen Hansen (L) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:02

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Nanna Elleby (F) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Majken Legarth (F) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:57

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Fezan Sarwar (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) København
    Info omkring tilmeldte
  • Sjælør Boulevard 85, 1.tv
  • 2500 Valby
  • fezansarwar@gmail.com
  • 25555168

  • Skole: N. Zahles Gymnasieskole
  • Fødselsår: 2001
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Spiser kun halal-mad!
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Enkeltværelse: 730 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-28 15:36:06

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 54
Oliver Gabrielsen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) København
    Info omkring tilmeldte
  • Nørrevold 80, 4 tv
  • 1358 København
  • oliver.gabrielsen@gmail.com
  • 20364797

  • Skole: N. Zahles Gymnasieskole
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1113
  • Betalt manuelt d. 2019-11-19 07:11:08
Filip Holm (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Skovsangervej 1
  • 8382 Hinnerup
  • ken@kierulf.dk
  • 21174163

  • Skole: Hinnerup Skoleskak
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1900
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt manuelt d. 2020-01-08 10:04:14
Birgitte Brunsgaard Jacobsen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Amstrupvej 2 A, Vroue
  • 7800 Skive
  • bir.bbj@gmail.com
  • 27627358

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1481
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 18:02:33
Rasmus Broch Jensen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Rønnealle 66
  • 7451 Sunds
  • rasmus0704@gmail.com
  • 21831083

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2001
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1492
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 20:59:49
Christian Ringsmose (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Engvej 66
  • 5230 Odense M
  • christianringsmose@gmail.com
  • 61451989

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1623
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 15:08:09
Signe Sofie Bøss Sørensen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • V. Børstingvej 20
  • 7800 Skive
  • mail@signesofie.dk
  • 42492304

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1381
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:38:36

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Jakob Kindt Nielsen (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • David Christensens vej 7
  • 8620 Kjellerup
  • jakobkindtnielsen@hotmail.com
  • 24225485

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1663
  • Kommentar
    Ankommer mellem 18:00 - 19:00 fredag, og vil gerne spille lynskak på trods af den sene ankomst. Håber det er okay.
Ricardt Riis (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Nederbyen 9
  • 8700 Horsens
  • riispeter@hotmail.com
  • 51243852

  • Skole: Stensballeskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1321
  • Kommentar
    Til næste år, hvor min søn fylder 15 år er han sikkert i gang med en ungdomsuddannelse. Vil han da ikke kunne deltage grundet sin unge alder?
  • Betalt online d. 2019-11-03 10:23:33
Mathias Skogset Hansen (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) København
    Info omkring tilmeldte
  • Drivkær 16
  • 2650 Hvidovre
  • tanjaskogset26@hotmail.com
  • 26291849

  • Skole: Præstemoseskolen
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1650
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 19:01:07

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 171
Sebastian Ladegaard (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Normannsgranen 2
  • 8620 Kjellerup
  • anja.m.ladegaard@outlook.dk
  • 81750136

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Johan Holst (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • 5250 Odense SV
  • johanholst@hotmail.dk
  • 91253618

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-09 11:52:46

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 220
Oliver Trier (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) København
    Info omkring tilmeldte
  • Gyngemose Parkvej 10, 6. th
  • 2860 Søborg
  • oliver@trier.tokyo
  • 29732828

  • Skole: Stengård skole
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1678
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-09 12:32:51

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Frede Vognstoft Andreassen (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Mullesgårdvej 55
  • 7620 Lemvig
  • erandreassen@hotmail.com
  • 60814624

  • Skole: Christinelystskolen
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 07:15:57
Thomas Mygind (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Virring
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1330
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 08:31:53

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 239
Jakob Schultz Svenningsen (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Bjerregårdsvej 3, Vridsted
  • 7800 Skive
  • bss@bjerregaard.co
  • 29248231

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1486
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 15:21:55

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Simon Bjørk Haarh (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Kirkegyden 10
  • 5642 Millinge
  • simon@haarh.net
  • 29704641

  • Skole: Nørre Aaby Skole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1200
  • Betalt online d. 2019-11-10 17:05:39
Max Moloney (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Noerregade 1
  • 5970 aeroeskoebing
  • maxmoloney41@gmail.com
  • 21394569

  • Skole: Nørre Aaby Skole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1100
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 21:38:00
Mikkel Mejlvang (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • XXX
  • 1234 XX
  • fyr.mejlvang@gmail.com
  • 20152590

  • Skole: Rønne Privatskole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Philip Nielsen (S) C(7+8 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Ørslevklostervej 63
  • 7840 Højslev
  • camillafrits@hotmail.com
  • 26138241

  • Skole: Skive Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1618
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-17 08:29:14

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Thore Creve-Fræmohs (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Mariendalsvej 75, 1 TH
  • 2000 Frederiksberg
  • annettelondon@yahoo.com
  • 22977357

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 21:33:46

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Ingrid Elmer Nielsen-Refs (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Markmandsgade 2, 2.th.
  • 2300 Kbh.S.
  • ingridelmernr@gmail.com
  • 53760333

  • Skole: Amager Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1500
  • Kommentar
    Rating er hurtig rating Også kvalificeret som nr.1 til kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-10-29 08:09:25

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 56
Frida Christensen (S) C(7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Borgmestervej 24
  • 8700 Horsens
  • fridachristensen1905@gmail.com
  • 29879723

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-30 18:03:05

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Mikkel Strandby Hansen (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Glorupvej 12, Svindinge
  • 5853 Ørbæk
  • maaah@slagelse.dk
  • 92436715

  • Skole: Individuel medlem
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1728
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-01 15:33:24