Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Vibeke Kindt Nielsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • David Christensensvej 7
  • 8620 Kjellerup
  • Kommentar
    Ankommer mellem 18:00 - 19:00.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 19:03:18

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 85
Victor christopher brunbjerg Nielsen (S) C(7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Stentoften 17
  • 7100 Vejle
  • victorgrundet@icloud.com
  • 30397570

  • Skole: Hældagerskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:51:51
Viktor Bailey Winther Jepsen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Rørsangervej 6
  • 5210 Odense NV
  • stinewjorgensen@hotmail.com
  • 53637217

  • Skole: Individuel medlem
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 12:44:42

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Vilje Bjerregaard Hagen (A) København
    Info omkring tilmeldte
  • Borgmester Godskesens Plads 5, 1.tv.
  • 2000 Frederiksberg
  • 26719581

  • Skole: Ingen
  • Kommentar
    Der er valgt overnatning i klasselokale, men vi har sendt mail vedrørende om det er ok Vilje (1 år) sover i dobbeltværelse sammen med forældrene mod, at vi til gengæld betaler de 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:55:52

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 33
Villads Sandmann (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Pederstrupvej 24
  • 5210 Odense NV
  • niels.sandmann@gmail.com
  • 61663541

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
Villads Tolstrup (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Forhåbningsholms Alle 9a, 2tv
  • 1904 Frederiksberg C
  • 20764819

  • Skole: Skolen Ved Søerne
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 13:25:15

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 183
Vitus Bondo Medhus (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Strandvejen 61b
  • 7120 Vejle Øst
  • jespermedhus@gmail.com
  • 40719899

  • Skole: Kirkebakkeskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1671
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-21 11:13:08

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Vivian Bjerregaard Hagen (F) København
    Info omkring tilmeldte
  • Borgmester Godskesens Plads 5, 1.tv.
  • 2000 Frederiksberg
  • 21903039

  • Skole: Ingen
  • Fødselsår: 1979
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:56:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 33
William Pihl (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Runebergs Alle 17
  • 2860 Søborg
  • fpihl1974@gmail.com
  • 28904554

  • Skole: Søborg Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1508
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 10:01:46
Xiaofeng Tian (F) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 00:39:33

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 162