Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Rasmus Skytte (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • 50556050

  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
  • Betalt online d. 2019-11-04 19:14:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 130
Rebecca Hallenberg (S) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Løkken 10
  • 6000 Kolding
  • chrhaldk@yahoo.dk
  • 20917802

  • Skole: Munkevængets Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-12 07:59:18
Ricardt Riis (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Nederbyen 9
  • 8700 Horsens
  • riispeter@hotmail.com
  • 51243852

  • Skole: Stensballeskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1321
  • Kommentar
    Til næste år, hvor min søn fylder 15 år er han sikkert i gang med en ungdomsuddannelse. Vil han da ikke kunne deltage grundet sin unge alder?
  • Betalt online d. 2019-11-03 10:23:33
Rikke Christensen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Kastanien 8 st th
  • 7120 Vejle Ø
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 15:01:01

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 145
Rikke Bech (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • solevadvej 8
  • 5690 tommerup
  • 28493249

  • Betalt online d. 2019-11-08 20:31:31

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 216
Robert Skytte (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • skytte@prof.dk
  • 50556050

  • Skole: Skåde Skole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
Robert Gramkow Sveistrup (S) D(5+6 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Bispebjerg Bakke 22F, 3.
  • 2400 København NV
  • karengramkow@yahoo.dk
  • 28973542

  • Skole: Nørrebro Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 19:15:54
Rosa Pratima Jensen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Buevej 8
  • 8700 Horsens
  • rosapratima@hotmail.com
  • 42226289

  • Fødselsår: 1975
  • Kommentar
    Jeg kan ikke tåle mælkeprodukter.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 19:04:51

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 105
Rune Johansen (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Fredensvej 22
  • 8680 Ry
  • Runejo@mail.dk
  • 60837585

  • Skole: Skanderborg
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 18:16:59

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 83
Rune Egede Andersen (L) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Ejby Torvevej 20
  • 2600 Glostrup
  • truetgnu@hotmail.com
  • 20977945

  • Skole: Køge Private Realskole
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 14:14:19
Samuel Vibert (S) E(3+4 kl.) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Peterskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:41:28

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 321
Sara Trier (A) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Gyngemose Parkvej 10, 6. th
  • 2860 Søborg
  • S@raTrier.dk
  • Skole: Stengård skole
  • Fødselsår: 2010
  • Rating: 704
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-09 12:32:51

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 223
Sarah Sima Derlich (S) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Carstensgade 6
  • 1770 Vesterbro
  • Skole: Individuelt medlem
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1153
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-26 14:57:28

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 25
Sebastian Ladegaard (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Normannsgranen 2
  • 8620 Kjellerup
  • anja.m.ladegaard@outlook.dk
  • 81750136

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Shubh Vardaan Rastogi (S) E(3+4 kl.) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • eras0008@edu.isbillund.com
  • 31101030

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-07 08:00:04
Signe Sofie Bøss Sørensen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • V. Børstingvej 20
  • 7800 Skive
  • mail@signesofie.dk
  • 42492304

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1381
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:38:36

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Simon Bjørk Haarh (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Kirkegyden 10
  • 5642 Millinge
  • simon@haarh.net
  • 29704641

  • Skole: Nørre Aaby Skole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1200
  • Betalt online d. 2019-11-10 17:05:39
Simon Ehrenreich (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Præstevangen 30
  • 8382 Hinnerup
  • simon@voldum.com
  • 40966046

  • Skole: Hinnerup Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1833
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:02:10

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Simon Bjerre (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rosenkrantzvej 17
  • 8543 Hornslet
  • 61953402

    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:02:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 298
Simon Nam Zettler (S) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Herluf Trolles Gade 26a
  • 1052 Kopenhagen
  • inz0129@gmail.com
  • 60560496

  • Skole: Amager Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 17:10:37

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Sixten Storm Waage (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) København
    Info omkring tilmeldte
  • Limfjordsvej 18
  • 2720 Vanløse
  • jacobwaage@oestrelandsret.dk
  • 20347043

  • Skole: N. Zahles Gymnasieskole
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-10-28 14:20:27
Sofus Skov (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fuglekildevej 13
  • 5690 Tommerup
  • sveske007@gmail.com
  • 51943141

  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-04 15:53:37
Sofus Bøgebjerg Gregersen (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skalbjergvej 16
  • 5230 Odense M
  • 28599269

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-07 23:50:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 194
Sorina Mutu (L) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 billund
  • Skole: ISB
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Søren Ingemann (F) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Spicavænget 2
  • 7000 Fredericia
  • s.ingemann@gmail.com
  • 60184621

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 1981
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Søren Ladegaard (L) Viborg
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 22:00:13

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 191
Søs Steensig (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderbrogade 95A 1.
  • 8700 Horsens
  • 31616100

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:09:26

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 173
Steen Henriksen (L) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Allestedgårdsvej 10
  • 5672 Broby
  • Skole: FREM
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 08:25:29

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 284
Steffen Hansen (L) Bornholm
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-13 12:42:02

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 308
Stine Winther Jørgensen (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Rørsangervej 6
  • 5210 Odense NV
  • 53637217

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 12:44:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 287
stine sinding (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • aksel sørensens vej 6
  • 8543 hornslet
  • thsinding@gmail.com
  • 60890533

  • Skole: hornslet
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 11:42:58

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Stine Henckel Schultz (F) København
  • Betalt manuelt d. 2019-11-01 08:47:05

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Storm Sørensen (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Søfældevej 10
  • 5750 Ringe
  • prinsessesacha@gmail.com
  • 26253408

  • Skole: Krarup Friskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 08:27:46
Storm Dahl Steensen (S) E(3+4 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Store Kongensgade 68, 4.th.
  • 1264 København K
  • jesper_steensen_10@yahoo.dk
  • 22229963

  • Skole: N. Zahles Gymnasieskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 15:33:58

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Sune Scheibye (F) København
    Info omkring tilmeldte
  • Betalt online d. 2019-11-04 15:37:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 119
Tanja Christiansen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Svanevej 2
  • 7000 Fredericia
  • oletanja@mail.dk
  • 60891120

  • Skole: Fredericia Realskole
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 09:09:57

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Thea Herborn (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • Mosevej 9
  • 2635 Ishøj
  • marie81@gmail.com
  • 28903700

  • Skole: Rudersdal Lilleskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 773
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 07:42:07

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 235
Thomas Mygind (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Virring
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1330
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 08:31:53

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 239
Thore Creve-Fræmohs (S) C(7+8 kl.) København
    Info omkring tilmeldte
  • Mariendalsvej 75, 1 TH
  • 2000 Frederiksberg
  • annettelondon@yahoo.com
  • 22977357

  • Skole: Skak For Sjov Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 21:33:46

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Tina Christensen (F) Vejle
  • Betalt online d. 2019-10-30 18:03:05

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 66
Tine Norup (F) København
    Info omkring tilmeldte
  • Strandvangsvej 11b
  • 2650 Hvidovre
  • 27508775

  • Kommentar
    Vegetar
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 20:42:15

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 154
Tinna Lund Nim (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderdalen 8
  • 5260 Odense S
  • tnim@me.com
  • 22164540

  • Skole: Skt Klemensskolen
  • Betalt manuelt d. 2019-11-08 08:18:17
Tinne Bertelsen (F) Nordjylland
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 15:05:20

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 97
Tobias Breinholt Hoffmann (F) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Perikumvej 4
  • 9440 Aabybro
  • 25209090

  • Betalt online d. 2019-11-04 07:20:25

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 110
Tobias Kaldal Simonsen (S) D(5+6 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Blomstertoften 185
  • 7400 Herning
  • anjasimonsen@live.dk
  • 40901354

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 10:28:05

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Tobias Wester Juul-Madsen (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Estrupvej 44
  • 8543 Hornslet
  • teamwester@hotmail.com
  • 40972538

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:32:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Torill Skytte (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • 50557260

  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
  • Betalt online d. 2019-11-04 19:14:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 130
Trine Hviid Larsen (F) Roskilde
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 05:58:46

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 229
Ture Jungberg Nielsen (S) C(7+8 kl.) Nordjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Egholmsvej 19
  • 9520 Skørping
  • ibenoglasse@gmail.com
  • 22799206

  • Skole: Aalborg Skakskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1794
  • Betalt online d. 2019-11-02 21:23:55
Vaidas Meskenas (S) D(5+6 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Kalkbrudsvej 3 A
  • 4640 Faxe
  • Virginijames@gmail.com
  • 42782460

  • Skole: Køge Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1235
  • Betalt manuelt d. 2019-11-19 07:10:48

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 242