Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Magnus Käehne Snedker (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • d.snedker@gmail.com
  • 23327256

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 07:08:21
Daniel Snedker (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • d.snedker@gmail.com
  • 23327256

  • Skole: Giersings Realskole
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:49:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Mette Käehne (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • Skole: Giersings Realskole
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:48:55

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 140
Nicholas Voldsgaard (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Ildfuglevænget 238
  • 5260 Odense S
  • linevoldsgaard@hotmail.com
  • 21605665

  • Skole: Individuelt medlem
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 11:31:30
Line Voldsgaard (F) Fyn
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 10:36:06
Bastian Kehrer (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Baggers Alle 73
  • 5250 Odense Sv
  • michala@mail.dk
  • 29632852

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1247
  • Betalt online d. 2019-11-05 18:28:20
Leia Andries (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • magda@dadlnet.dk
  • 25725350

  • Skole: Østre Skole, Middelfart
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1176
Alin Andries (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • 25725350

  • Betalt online d. 2019-11-05 22:16:17

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 158
Magda Andries (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • 25725350

  • Betalt online d. 2019-11-05 22:16:17

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 158
Christian Kiilerich Andresen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eddavænget 5
  • 5210 Odense
  • jk@sdu.dk
  • 51427177

  • Skole: Sct. Albani Skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:26:20
Mikkel Vinh Løftgaard (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Nils Erlings Allé 32
  • 5250 Odense SV
  • hl@kjv.dk
  • 20667733

  • Skole: Læseforeningen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1643
  • Betalt online d. 2019-11-06 14:02:42
Mathias Skow (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eyvinds Allé 12
  • 5250 Odense
  • jbs@rikkesege.dk
  • 23808033

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1002
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:11:47

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Jannick Skow (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eyvinds Allé 12
  • 5250 Odense
  • 23808033

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:11:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 175
Emilia Venø Piil (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Lisesmindevej 10
  • 5230 Odense M
  • dorthevnoe@storm-denmark.dk
  • 27109890

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-07 13:11:00
Tinna Lund Nim (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderdalen 8
  • 5260 Odense S
  • tnim@me.com
  • 22164540

  • Skole: Skt Klemensskolen
  • Betalt manuelt d. 2019-11-08 08:18:17
kalle harmborg-steinfath (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • aarestrupsvej 3
  • 5230 odense m
  • ellen.hamborg-petersen@rsyd.dk
  • 26802630

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 19:26:52
Albert Mechlenburg Møller (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Præstevænget 5
  • 5871 Frørup
  • afm@km.dk
  • 51791093

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1781
  • Betalt online d. 2019-11-07 19:43:01
Julius Bøgebjerg Gregersen (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skalbjergvej 16
  • 5230 Odense M
  • dortegregersen6@gmail.com
  • 28599269

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
Sofus Bøgebjerg Gregersen (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skalbjergvej 16
  • 5230 Odense M
  • 28599269

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-07 23:50:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 194
Noah Skælbæk (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fugelkildevej 15
  • 5690 Tommerup
  • clol@tietgen.dk
  • 40639675

  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1050
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:14:02
Ludvig Skælbæk (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fuglekildevej 15
  • 5690 Tommerup
  • clol@tietgen.dk
  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 959
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:20:27
Davit Grigorian (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Østergade 26
  • 5580 Nørre Aaby
  • david200734@gmail.com
  • 42949805

  • Skole: Nørre Aaby Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1380
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:42:29
Kim Lindahl (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Finlandsvej 41
  • 5500 Middelfart
  • kimlindahl@gmail.com
  • 51905675

  • Skole: Østre Skole
Magnus Lindahl (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Finlandsvej 41
  • 5500 Middelfart
  • 42525440

  • Skole: Østre Skole, Middelfart
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-08 19:53:23

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 208
Emil Lindahl (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Finlandsvej 41
  • 5500 Middelfart
  • 51905675

  • Skole: Østre Skole, Middelfart
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-08 19:53:23

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 208
Christina Lindahl (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Finlandsvej 41
  • 5500 Middelfart
  • Skole: Østre Skole
  • Betalt online d. 2019-11-08 19:53:23

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 208
Patrick Bech (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • solevadvej 8
  • 5690 tommerup
  • jazzpar01@gmail.com
  • 28493249

  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1070
  • Betalt online d. 2019-11-08 20:31:31

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Rikke Bech (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • solevadvej 8
  • 5690 tommerup
  • 28493249

  • Betalt online d. 2019-11-08 20:31:31

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 216
Peter Holst (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eyvinds Allé 18
  • 5250 Odense SV
  • kurtholst@hotmail.com
  • 24593762

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Johan Holst (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • 5250 Odense SV
  • johanholst@hotmail.dk
  • 91253618

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-09 11:52:46

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 220
Kurt Holst (F) Fyn
  • Betalt online d. 2019-11-09 11:52:46

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 220
Julius Mygind Møllegaard (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Åsumgårds alle 6
  • 5240 OdenseNØ
  • domy@ucl.dk
  • 26630034

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1240
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-12 08:01:19
Anders Hagstrøm (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Platanhaven 7
  • 5500 Middelfart
  • anders@gallovini.dk
  • 50523694

  • Skole: Strib Skoleskak
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 09:47:42

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Kristian A. Kähler Hagstrøm (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Platanhaven 7
  • 5500 Middelfart
  • snoevsen@hotmail.dk
  • 50523694

  • Skole: Strib Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 09:47:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 244
Clara Heiberg (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • 8 Paaskestræde
  • 5000 Odense C
  • clar3744@elevgr.dk
  • 22238744

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1352
  • Betalt manuelt d. 2019-11-11 09:40:38
Camilla Heiberg (F) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Paaskestræde 8
  • 5000 Odense c
  • camilla.heiberg@yahoo.com
  • 30201606

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1352
  • Betalt online d. 2019-11-10 14:33:57
Bertram Wester (S) D(5+6 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Grønnevej 54
  • 4600 Køge
  • sara.l.wester@gmail.com
  • 29727829

  • Skole: Køge Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1182
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:25:54
Anna Sofie Li (S) E(3+4 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Plantagevej 5
  • 2680 Solrød Strand
  • nl3436@gmail.com
  • 27894107

  • Skole: Køge Private Realskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 00:39:33

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Xiaofeng Tian (F) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 00:39:33

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 162
Rune Egede Andersen (L) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Ejby Torvevej 20
  • 2600 Glostrup
  • truetgnu@hotmail.com
  • 20977945

  • Skole: Køge Private Realskole
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 14:14:19
Brigitte Stage-Steffensen (F) Roskilde
Mallie Stage-Steffensen (S) E(3+4 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Ahornvej 3
  • 4623 Lille Skensved
  • Skole: Køge Private Realskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-06 15:07:58

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 167
Oliver Hviid Larsen (S) E(3+4 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Munkeageren 21
  • 4600 Køge
  • carstenhviid@hotmail.com
  • 41627995

  • Skole: Køge Private Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 05:58:46

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Trine Hviid Larsen (F) Roskilde
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 05:58:46

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 229
Paulius Meskenas (S) C(7+8 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Kalkbrudsvej 3A
  • 4640 Faxe
  • virginijames@gmail.com
  • 42782460

  • Skole: Køge Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 2013
Vaidas Meskenas (S) D(5+6 kl.) Roskilde
    Info omkring tilmeldte
  • Kalkbrudsvej 3 A
  • 4640 Faxe
  • Virginijames@gmail.com
  • 42782460

  • Skole: Køge Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1235
  • Betalt manuelt d. 2019-11-19 07:10:48

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 242
Peter Vedel (S) E(3+4 kl.) Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • Uglevej 23, 2. t.h.
  • 2400 København NV
  • henriettevedel@gmail.com
  • 31744449

  • Skole: Rudersdal Lilleskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 997
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-09 09:49:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Klavs Vedel (F) Frederiksborg
  • Betalt online d. 2019-11-09 09:49:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 218
Michael Herborn (F) Frederiksborg
Thea Herborn (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Frederiksborg
    Info omkring tilmeldte
  • Mosevej 9
  • 2635 Ishøj
  • marie81@gmail.com
  • 28903700

  • Skole: Rudersdal Lilleskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 773
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 07:42:07

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 235