Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Sorina Mutu (L) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 billund
  • Skole: ISB
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:42

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Mikolaj Oliver Nogalski (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 billund
  • Skole: ISB
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:38

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Nor Merrild Skytte (S) E(3+4 kl.) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • 11111111

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:33

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Jakob Merrild Kristensen (L) E(3+4 kl.) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • Skole: ISB
  • Fødselsår: 2010
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:29

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Marcus Wahler Halberg (S) D(5+6 kl.) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • 11111111

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:24

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
Shubh Vardaan Rastogi (S) E(3+4 kl.) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • eras0008@edu.isbillund.com
  • 31101030

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-07 08:00:04
Karolina Sudwoj-Nogalska (F) Ribe
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Tilvalg fredag til søndag
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 10:01:26
Marcus (far) Wahler Halberg (F) Ribe
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-19 07:09:08

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Marcus (søster) Wahler Halberg (A) Ribe
    Info omkring tilmeldte
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-19 07:11:41

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 198
Nikki Holm (F) Sønderjylland
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 17:37:44

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Oliver Holm (S) D(5+6 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Naffet 28b, 3. th
  • 6100 Haderslev
  • nikki_holm@hotmail.com
  • 60746201

  • Skole: Fællesskolen Hammelev-Sct. Severin - afd. Sct. Severin
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 17:37:44

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 125
Emil macholm nielsen (S) E(3+4 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Bakkevaj 7
  • 6100 Haderslev
  • kamille.dk@jubii.dk
  • 81714064

  • Skole: Fællesskolen Hammelev-Sct. Severin - afd. Sct. Severin
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
kamille macholm (F) Sønderjylland
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:25:25

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 147
Brian macholm nielsen (F) Sønderjylland
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:25:20

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 147
Asger Engrob Knudsen (S) E(3+4 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Ribe Landevej 17
  • 6100 Haderslev
  • jdk@km.dk
  • 40569425

  • Skole: Fællesskolen Hammelev-Sct. Severin - afd. Sct. Severin
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-08 06:08:17

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Annie Engrob Knudsen (F) Sønderjylland
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-08 06:08:17

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 196
Kristian Melholdt (S) D(5+6 kl.) Sønderjylland
    Info omkring tilmeldte
  • Kløvervej 47
  • 6100 Haderslev
  • morten.melholdt@gmail.com
  • 24424126

  • Skole: Erlev Skole - afd. Buegade
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 20:14:27
Anders Burgaard (F) Fyn
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-30 19:31:59

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Kristian Burgaard (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Goldschmidtsvænget 7
  • 5230 Odense M
  • kristianburgaard@gmail.com
  • 53782504

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1446
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-30 19:31:59

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 68
Mikkel Strandby Hansen (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Glorupvej 12, Svindinge
  • 5853 Ørbæk
  • maaah@slagelse.dk
  • 92436715

  • Skole: Individuel medlem
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1728
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-01 15:33:24
Caroline Lindegaard Bruntse (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skt. KlemensVej 13
  • 5260 Odense S
  • anne1906@assensskoler.dk
  • 23230603

  • Skole: Skt Klemensskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1077
Kathrine Lindegaard Bruntse (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skt. KlemensVej 13
  • 5260 Odense S
  • 23230603

  • Skole: Skt Klemensskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1018
  • Betalt online d. 2019-11-03 14:04:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 93
Anne Mette Lindegaard Bruntse (L) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skt. KlemensVej 13
  • 5260 Odense S
  • Skole: Verninge Skole
  • Kommentar
    Forældre Skt. Klemens/Leder Verninge Skole
  • Betalt online d. 2019-11-03 14:04:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 93
Jesper Lindegaard Bruntse (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skt. KlemensVej 13
  • 5260 Odense S
  • 20828680

  • Skole: Skt. Klemensskolen
  • Betalt online d. 2019-11-03 14:04:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 93
Klara Lund Nim (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderdalen 8
  • 5260 Odense S
  • tnim@me.com
  • 22164540

  • Skole: Skt. Klemensskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:24:21
Heidi Lindegaard Skov (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fuglekildevej 13
  • 5690 Tommerup
  • sveske007@gmail.com
  • 51943141

  • Fødselsår: 1980
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:34:53
Sofus Skov (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fuglekildevej 13
  • 5690 Tommerup
  • sveske007@gmail.com
  • 51943141

  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-04 15:53:37
Oliver Käehne Snedker (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • d.snedker@gmail.com
  • 23327256

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 07:06:35
Magnus Käehne Snedker (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • d.snedker@gmail.com
  • 23327256

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 07:08:21
Daniel Snedker (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • d.snedker@gmail.com
  • 23327256

  • Skole: Giersings Realskole
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:49:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Mette Käehne (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Poul Møllers Vej 1
  • 5230 Odense M
  • Skole: Giersings Realskole
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:48:55

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 140
Nicholas Voldsgaard (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Ildfuglevænget 238
  • 5260 Odense S
  • linevoldsgaard@hotmail.com
  • 21605665

  • Skole: Individuelt medlem
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-05 11:31:30
Line Voldsgaard (F) Fyn
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 10:36:06
Bastian Kehrer (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Baggers Alle 73
  • 5250 Odense Sv
  • michala@mail.dk
  • 29632852

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1247
  • Betalt online d. 2019-11-05 18:28:20
Leia Andries (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • magda@dadlnet.dk
  • 25725350

  • Skole: Østre Skole, Middelfart
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1176
Alin Andries (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • 25725350

  • Betalt online d. 2019-11-05 22:16:17

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 158
Magda Andries (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • 25725350

  • Betalt online d. 2019-11-05 22:16:17

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 158
Christian Kiilerich Andresen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eddavænget 5
  • 5210 Odense
  • jk@sdu.dk
  • 51427177

  • Skole: Sct. Albani Skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-06 11:26:20
Mikkel Vinh Løftgaard (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Nils Erlings Allé 32
  • 5250 Odense SV
  • hl@kjv.dk
  • 20667733

  • Skole: Læseforeningen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1643
  • Betalt online d. 2019-11-06 14:02:42
Mathias Skow (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eyvinds Allé 12
  • 5250 Odense
  • jbs@rikkesege.dk
  • 23808033

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1002
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:11:47

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Jannick Skow (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Eyvinds Allé 12
  • 5250 Odense
  • 23808033

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:11:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 175
Emilia Venø Piil (S) C(7+8 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Lisesmindevej 10
  • 5230 Odense M
  • dorthevnoe@storm-denmark.dk
  • 27109890

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-07 13:11:00
Tinna Lund Nim (F) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderdalen 8
  • 5260 Odense S
  • tnim@me.com
  • 22164540

  • Skole: Skt Klemensskolen
  • Betalt manuelt d. 2019-11-08 08:18:17
kalle harmborg-steinfath (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • aarestrupsvej 3
  • 5230 odense m
  • ellen.hamborg-petersen@rsyd.dk
  • 26802630

  • Skole: Giersings Realskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 19:26:52
Albert Mechlenburg Møller (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Præstevænget 5
  • 5871 Frørup
  • afm@km.dk
  • 51791093

  • Skole: Frem Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1781
  • Betalt online d. 2019-11-07 19:43:01
Julius Bøgebjerg Gregersen (S) E(3+4 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skalbjergvej 16
  • 5230 Odense M
  • dortegregersen6@gmail.com
  • 28599269

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
Sofus Bøgebjerg Gregersen (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Skalbjergvej 16
  • 5230 Odense M
  • 28599269

  • Skole: Sct. Albani skole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-07 23:50:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 194
Noah Skælbæk (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fugelkildevej 15
  • 5690 Tommerup
  • clol@tietgen.dk
  • 40639675

  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1050
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:14:02
Ludvig Skælbæk (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Fuglekildevej 15
  • 5690 Tommerup
  • clol@tietgen.dk
  • Skole: Verninge Skole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 959
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:20:27
Davit Grigorian (S) D(5+6 kl.) Fyn
    Info omkring tilmeldte
  • Østergade 26
  • 5580 Nørre Aaby
  • david200734@gmail.com
  • 42949805

  • Skole: Nørre Aaby Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1380
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:42:29