Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Tobias Wester Juul-Madsen (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Estrupvej 44
  • 8543 Hornslet
  • teamwester@hotmail.com
  • 40972538

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1000
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:32:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Hans Wester Juul-Madsen (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Estrupvej 44
  • 8543 Hornslet
  • 40972538

    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-08 15:32:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 204
Arvin Azizi (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Hybenvej 27 st th
  • 8700 Horsens
  • samana-ch@hotmail.com
  • 50406321

  • Skole: Stensballeskolen
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-09 17:39:17
Berit Skjernaa (F) Århus
  • Betalt online d. 2019-11-10 08:31:53

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Thomas Mygind (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Skole: Virring
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1330
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 08:31:53

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 239
Filip Holm (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Skovsangervej 1
  • 8382 Hinnerup
  • ken@kierulf.dk
  • 21174163

  • Skole: Hinnerup Skoleskak
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1900
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt manuelt d. 2020-01-08 10:04:14
Marcus Kloster (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Mursejlervej 8
  • 8660 Skanderborg
  • berring@rasmussen.mail.dk
  • 61725979

  • Skole: Niels Ebbesen Skolen
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-10 13:59:56
Liv Frølund (S) D(5+6 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rensdyrvej 42
  • 8382 Hinnerup
  • jacob@frolund.net
  • 21484553

  • Skole: Præstemarkskolen
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Jacob Frølund (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Betalt online d. 2019-11-10 20:13:33

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 271
Oliver Grensteen (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Mågevej 14
  • 8600 Silkeborg
  • s.grensteen@hotmail.com
  • 31211052

  • Skole: Midtjysk Skakskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-12 09:52:13
Simon Ehrenreich (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Præstevangen 30
  • 8382 Hinnerup
  • simon@voldum.com
  • 40966046

  • Skole: Hinnerup Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1833
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:02:10

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Michael Ehrenreich (L) Århus
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:02:10

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 293
Artem Reyzvikh (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Søndermarken 2
  • 8850 Bjerringbro
  • selpu_lugansk@ukr.net
  • 50187793

  • Skole: Bøgeskovskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:37:09
Noah Emilius Richter-Bjerre (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rosenkrantzvej 17
  • 8543 Hornslet
  • simonrbjerre@gmail.com
  • 61953402

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1150
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:02:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Simon Bjerre (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rosenkrantzvej 17
  • 8543 Hornslet
  • 61953402

    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:02:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 298
Vitus Bondo Medhus (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Strandvejen 61b
  • 7120 Vejle Øst
  • jespermedhus@gmail.com
  • 40719899

  • Skole: Kirkebakkeskolen
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1671
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-21 11:13:08

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Jesper Bondo Medhus (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Strandvejen 61b
  • 7120 Vejle Øst
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-21 11:13:08

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 7
Erik Pontoppidan (L) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Underager 14
  • 7120 Vejle Ø
  • methac@stofanet.dk
  • 27215558

  • Skole: Kirkebakkeskolen
  • Betalt manuelt d. 2019-10-28 11:59:58
Mathias Tychsen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Rødtjørnevej 10
  • 7000 Fredericia
  • jt@tychsen-transport.dk
  • 20144578

  • Skole: Fredericia Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Jette Tychsen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Rødjørnevej 10
  • 7000 Fredericia
  • 20144578

  • Betalt online d. 2019-10-30 13:45:45

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 62
Bjarne Tychsen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Rødtjørnevej 10
  • 7000 Fredericia
  • 20234578

  • Betalt online d. 2019-10-30 13:45:45

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 62
Michelle Tychsen (A) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Rødtjørnevej 10
  • 7000 Fredericia
  • 20144578

  • Betalt online d. 2019-10-30 13:45:45

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 62
Frida Christensen (S) C(7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Borgmestervej 24
  • 8700 Horsens
  • fridachristensen1905@gmail.com
  • 29879723

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-30 18:03:05

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Tina Christensen (F) Vejle
  • Betalt online d. 2019-10-30 18:03:05

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 66
Peter Riis (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Nederbyen 9
  • 8700 Horsens
  • riispeter@hotmail.com
  • 51243852

  • Skole: Stensballeskolen
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:19:45
Ricardt Riis (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Nederbyen 9
  • 8700 Horsens
  • riispeter@hotmail.com
  • 51243852

  • Skole: Stensballeskolen
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1321
  • Kommentar
    Til næste år, hvor min søn fylder 15 år er han sikkert i gang med en ungdomsuddannelse. Vil han da ikke kunne deltage grundet sin unge alder?
  • Betalt online d. 2019-11-03 10:23:33
Liva Buddha Jensen (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Buevej 8
  • 8700 Horsens
  • liva1921@horsens-skoler.dk
  • 42224196

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1149
  • Kommentar
    Jeg er allergisk over for rå tomater.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 19:04:51

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Rosa Pratima Jensen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Buevej 8
  • 8700 Horsens
  • rosapratima@hotmail.com
  • 42226289

  • Fødselsår: 1975
  • Kommentar
    Jeg kan ikke tåle mælkeprodukter.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 19:04:51

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 105
Tanja Christiansen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Svanevej 2
  • 7000 Fredericia
  • oletanja@mail.dk
  • 60891120

  • Skole: Fredericia Realskole
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 09:09:57

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
August Hansen (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Svanevej 2
  • 7000 Fredericia
  • 60891120

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 09:09:57

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 114
Victor christopher brunbjerg Nielsen (S) C(7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Stentoften 17
  • 7100 Vejle
  • victorgrundet@icloud.com
  • 30397570

  • Skole: Hældagerskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 09:51:51
Ludvig Mætzke Tandrup (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Egeskovvej 81
  • 7000 Fredericia
  • ludvig@maetzke-tandrup.dk
  • 51231330

  • Skole: Fredericia Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 21:21:12

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Mads Mætzke Tandrup (F) Vejle
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 21:21:12

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 135
Maja Merete Nielsen (S) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Kastanien 8 st th
  • 7120 Vejle Ø
  • r.m.c@live.dk
  • 60630702

  • Skole: Hældagerskolen
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 15:01:01

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Rikke Christensen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Kastanien 8 st th
  • 7120 Vejle Ø
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 15:01:01

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 145
Michael Caspers (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Kjeldsensgade 24
  • 8700 Horsens
  • mcaspers@gmail.com
  • 24668959

  • Skole: Horsens Byskole
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 19:42:16

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Johan Caspers (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Kjeldsensgade 24
  • 8700 Horsens
  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-05 19:42:16

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 152
Alf Andries (S) C(7+8 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Oven Bæltet 9
  • 5500 Middelfart
  • 25725350

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1530
  • Betalt online d. 2019-11-05 22:16:17

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 158
Naya Steensig (S) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderbrogade 95A 1.
  • 8700 Horsens
  • steensig82@hotmail.com
  • 31616100

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Rating: 1300
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:09:26

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Søs Steensig (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Sønderbrogade 95A 1.
  • 8700 Horsens
  • 31616100

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 20:09:26

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 173
Emil Julius Skov Andersen (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Mosevangen 46
  • 8700 Horsens
  • jsa_84@live.dk
  • 60158444

  • Skole: Horsens Byskole - afd. Fussingsvej
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 07:54:46

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Jens Skov Andersen (F) Vejle
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 07:54:46

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 177
Søren Ingemann (F) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Spicavænget 2
  • 7000 Fredericia
  • s.ingemann@gmail.com
  • 60184621

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 1981
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Charlotte Ingemann (S) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Spicavænget 2
  • 7000 Fredericia
  • 60184621

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-10 17:21:56

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 258
Rebecca Hallenberg (S) D(5+6 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Løkken 10
  • 6000 Kolding
  • chrhaldk@yahoo.dk
  • 20917802

  • Skole: Munkevængets Skole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-11-12 07:59:18
Emil Møller Andersen (S) E(3+4 kl.) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Roses Vej 1
  • 7000 Fredericia
  • jesper__moller@hotmail.com
  • 41390910

  • Skole: Fredericia Realskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 22:54:56

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Jesper Møller Andersen (F) Vejle
    Info omkring tilmeldte
  • Carl Roses Vej 1
  • 7000 Fredericia
  • jma@bramidan.dk
  • 41390910

  • Skole: Fredericia Realskole
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 22:54:56

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 279
Erasmus Adamonis (L) Ribe
Divyasri Vasanth (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • vasanth.me@gmail.com
  • 31101030

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:50

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14
David Ionut Mutu Donos (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Ribe
    Info omkring tilmeldte
  • skolevej 24
  • 7190 Billund
  • sori0045@edu.isbillund.com
  • 11111111

  • Skole: International School of Billund
  • Fødselsår: 2012
  • Kvalificeret via: Kommunemesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Tilvalg fredag til søndag
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-10-29 08:27:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 14