Tilmeldte til DM i Skoleskak & Læringsfestival 2019

www.skoleskak.dk/dm2019 kan du få mere info.

Navn Gruppe Kreds
Marius Sønnichsen (S) E(3+4 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Kiderisvej 6
  • 7400 Herning
  • kristian@soennichsen.biz
  • 61276970

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Max Sønnichsen (S) D(5+6 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Kiderisvej 6
  • 7400 Herning
  • max@soennichsen.biz
  • 93907191

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Betalt online d. 2019-11-03 15:51:13

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 99
Cheyenne Nielsen (S) D(5+6 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Thrigesvej 13a. 2th
  • 7400 Herning
  • hdsjn@hotmail.com
  • 23912964

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Tåler ikke rå tomater
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt manuelt d. 2019-11-05 10:02:38
Tobias Kaldal Simonsen (S) D(5+6 kl.) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Blomstertoften 185
  • 7400 Herning
  • anjasimonsen@live.dk
  • 40901354

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 10:28:05

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Anja Simonsen (F) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Blomstertoften 185
  • 7400 Herning
  • 40901354

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 10:28:05

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 116
Frede Vognstoft Andreassen (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Mullesgårdvej 55
  • 7620 Lemvig
  • erandreassen@hotmail.com
  • 60814624

  • Skole: Christinelystskolen
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 07:15:57
Rasmus Broch Jensen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Ringkøbing
    Info omkring tilmeldte
  • Rønnealle 66
  • 7451 Sunds
  • rasmus0704@gmail.com
  • 21831083

  • Skole: Herning Skakskole
  • Fødselsår: 2001
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1492
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 20:59:49
Philip Nielsen (S) C(7+8 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Ørslevklostervej 63
  • 7840 Højslev
  • camillafrits@hotmail.com
  • 26138241

  • Skole: Skive Skakskole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1618
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-17 08:29:14

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Frits Bo Nielsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Ørslevklostervej 63
  • 7840 Højslev
  • fritsbonoelsen@gmail.com
  • 21523262

  • Skole: Skive
  • Kommentar
    Vil bo i dobbeltværelse med Phillip NIelsen
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-17 08:29:14

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 5
Emma Nielsen (S) E(3+4 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Ørslevklostervej 63
  • 7840 Højslev
  • camillafrits@hotmail.com
  • 26138241

  • Skole: Skive Skakskole
  • Fødselsår: 2009
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 869
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Enkeltværelse: 730 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:11:00

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Camilla Nielsen (F) Viborg
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:11:00

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 75
Jannik Zander (F) Viborg
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Enkeltværelse: 730 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:56:30

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Emil Zander (S) E(3+4 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • zanderemil@gmail.com
  • 53551153

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1463
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:56:30

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 81
Jakob Kindt Nielsen (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • David Christensens vej 7
  • 8620 Kjellerup
  • jakobkindtnielsen@hotmail.com
  • 24225485

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1663
  • Kommentar
    Ankommer mellem 18:00 - 19:00 fredag, og vil gerne spille lynskak på trods af den sene ankomst. Håber det er okay.
Vibeke Kindt Nielsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • David Christensensvej 7
  • 8620 Kjellerup
  • Kommentar
    Ankommer mellem 18:00 - 19:00.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 19:03:18

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 85
Henrik Kindt Nielsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • David Christensens vej 7
  • 8620 Kjellerup
  • Kommentar
    Ankommer mellem 18:00 - 19:00.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 19:03:18

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 85
Katrine Dalsgaard (S) D(5+6 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Kjeldbjergvej 42
  • 7800 Skive
  • 965138@gmail.com
  • 40463899

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 18:34:49

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Benny Dalsgaard (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Kjeldbjergvej 42
  • 7800 Skive
  • 40463899

    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-04 18:34:49

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 127
Frederikke Amalie Meyer Eriksen (S) C(7+8 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Sverrigsvej 4
  • 8800 Viborg
  • meyereriksen@live.dk
  • 20858802

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 15:43:43

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Ghita Meyer Eriksen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Sverrigsvej 4
  • 8800 Viborg
  • ghit0023@viborgskoler.dk
  • 20858802

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Kommentar
    Kan ikke tåle fisk, majs og ærter.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-06 15:43:43

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 169
Sebastian Ladegaard (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Normannsgranen 2
  • 8620 Kjellerup
  • anja.m.ladegaard@outlook.dk
  • 81750136

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2003
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
Søren Ladegaard (L) Viborg
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 22:00:13

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 191
Marcel Zygmanski (S) E(3+4 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Bethaniagade 3B
  • 8620 Kjellerup
  • zabazyga@gmail.com
  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 22:00:13

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 191
Pia Nørgaard >Nielsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Hængebøgen 42
  • 8620 Kjellerup
  • pia.n.nielsen@gmail.com
  • 60899094

  • Skole: Kjellerup Skoleskak
Magnus Nørgaard Jørgensen (S) D(5+6 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Hængebøgen 42
  • 8620 Kjellerup
  • magn275c@silkeskole.dk
  • 71752525

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 12:02:04

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 249
Bjarke Jørgensen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Hængebøgen 42
  • 8620 Kjellerup
  • bjajrg@gmail.com
  • 27282525

  • Skole: Kjellerup Skoleskak
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 12:02:04

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 249
Jakob Schultz Svenningsen (S) B(9+10 kl. og studerende, der fylder 16 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Bjerregårdsvej 3, Vridsted
  • 7800 Skive
  • bss@bjerregaard.co
  • 29248231

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2004
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1486
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 15:21:55

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Britta Schultz Svenningsen (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Bjerregårdsvej 3, Vridsted
  • 7800 Skive
  • 29248231

  • Skole: Vestfjends Skoleskak
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (kun frokost) lørdag og søndag: 150 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 15:21:55

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 254
Birgitte Brunsgaard Jacobsen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Amstrupvej 2 A, Vroue
  • 7800 Skive
  • bir.bbj@gmail.com
  • 27627358

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1481
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-10 18:02:33
Jesper Holme (F) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Søndergade 114
  • 8620 Kjellerup
  • jesper@holme.biz
  • 23699650

  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:33:28

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Philip Holme (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • Søndergade 114
  • 8620 Kjellerup
  • Skole: Kjellerup Skakskole
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 18:33:28

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 295
Signe Sofie Bøss Sørensen (S) A(Studerende, der fylder 17-20 år i 2019) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • V. Børstingvej 20
  • 7800 Skive
  • mail@signesofie.dk
  • 42492304

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2002
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1381
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:38:36

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Marius Bøss Sørensen (S) C(7+8 kl.) Viborg
    Info omkring tilmeldte
  • V. Børstingvej 20
  • 7800 Skive
  • mariusvbs@gmail.com
  • 42582402

  • Skole: Vestfjendsskolen
  • Fødselsår: 2006
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1289
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-11 19:38:36

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 300
Philip Uhre Knudsen (S) D(5+6 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rønne Alle 85
  • 8600 Silkeborg
  • Kentuhreknudsen@hotmail.com
  • 21964640

  • Skole: Midtjysk Skakskole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: Rating
  • Rating: 1743
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Dobbeltværelse: 1045 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-21 11:42:22

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Dorota Knudsen (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Rønne Alle 85
  • 8600 Silkeborg
  • 21964640

  • Kommentar
    Deler dobbeltværelse med Philip Uhre Knudsen
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-21 11:42:22

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 9
stine sinding (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • aksel sørensens vej 6
  • 8543 hornslet
  • thsinding@gmail.com
  • 60890533

  • Skole: hornslet
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 11:42:58

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Noa Sinding (A) D(5+6 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • aksel sørensens vej 6
  • 8543 hornslet
  • 60890533

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2008
  • Kvalificeret via: 1-3. Plads ved sidste års Individuelt DM
  • Rating: 1397
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Betalt online d. 2019-10-27 11:42:58

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 40
Martin Petersen Lennards (F) Århus
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:07:08

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Oskar Petersen Lennards (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Sankelmarksvej 40
  • 8600 Silkeborg
  • Skole: Midtjysk Skakskole
  • Fødselsår: 2011
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:07:08

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 73
Mathias Wallin Nielsen (S) D(5+6 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Bækkevej 37, Harridslev
  • 8930 Randers NØ
  • karina.d.nielsen@hotmail.com
  • 51764605

  • Skole: Randers Skakskole
  • Fødselsår: 2007
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1174
  • Kommentar
    Da Mathias har diabetes 1 skal han måles om natten, derfor vil vi gerne sættes på venteliste til et dobbeltværelse i tilfælde af at nogen skulle springe fra.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:54:03

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Karina Nielsen (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Bækkevej 37, Harridslev
  • 8930 Randers NØ
  • 51764605

  • Kommentar
    Da Mathias har diabetes 1 skal han måles om natten, derfor vil vi gerne sættes på venteliste til et dobbeltværelse i tilfælde af at nogen skulle springe fra.
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 15:54:03

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 79
Egil Johansen (S) E(3+4 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Fredensvej 22
  • 8680 Ry
  • runejo@mail.dk
  • 60837585

  • Skole: Niels Ebbesens Skolen
  • Fødselsår: 2010
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 18:16:59

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Rune Johansen (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Fredensvej 22
  • 8680 Ry
  • Runejo@mail.dk
  • 60837585

  • Skole: Skanderborg
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-02 18:16:59

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 83
Magnus Fink Weis (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Krekærlunds Alle 30
  • 8340 Malling
  • pfink1976@gmail.com
  • 61272990

  • Skole: Malling Skole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 15:59:29

  • Under tilmedling er flg. personer tilmeldt:
Peter Fink-Andersen (F) Århus
    Tilvalg lørdag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra lørdag middag til søndag middag: 250 kr.
  • Overnatning i klasseværelse: 50 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-03 15:59:29

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 101
Robert Skytte (S) F(0-2 kl. + førskolebørn) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • skytte@prof.dk
  • 50556050

  • Skole: Skåde Skole
  • Fødselsår: 2013
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
Amanda Skytte (A) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • 50556050

  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
  • Betalt online d. 2019-11-04 19:14:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 130
Rasmus Skytte (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • 50556050

  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
  • Betalt online d. 2019-11-04 19:14:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 130
Torill Skytte (F) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Teglbakken 26
  • 8270 Højbjerg
  • 50557260

  • Kommentar
    Aftale vedr. indkvartering og forplejning med Kristian Nygaard
  • Betalt online d. 2019-11-04 19:14:47

  • Tilmelding er en del af ordre nr.: 130
Andrea Kongskov (S) C(7+8 kl.) Århus
    Info omkring tilmeldte
  • Engskovhaven 22
  • 8541 Skødstrup
  • andreakongskov@gmail.com
  • 30298796

  • Skole: Hornslet Skole
  • Fødselsår: 2005
  • Kvalificeret via: Kredsmesterskab
  • Rating: 1352
    Tilvalg fredag til søndag
  • Mad (fuld forplejning) fra fredag aften til søndag middag: 375 kr.
  • Overnatning i klasselokale : 75 kr.
  • Betalt online d. 2019-11-07 17:24:59